Επιτυχόντες 2003-2000
Επώνυμο Όνομα Σχολή Χρονιά
ΓΡΑΒΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 2000
ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 2003
ΛΙΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΜΠΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001
ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
ΝΤΑΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ) 2001
ΡΙΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΤΣΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΤΣΙΟΜΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2001
ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΣΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2003
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2000
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2001
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2001
ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2001
ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2000
ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2002
ΛΑΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ 2002
ΠΑΤΟΥΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ 2002
ΡΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ 2002
ΚΑΝΔΡΕΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ 2003
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π 2003
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. 2002
ΤΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ Ε.Μ.Π. 2000
ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & MHXΑΝ. Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2001
ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & MHXΑΝ. Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2000
ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2000
ΣΠΥΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2000
ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2003
ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2002
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2002
ΝΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ 2003
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ 2001
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 2000
ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2001
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2003
ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ/ΓΩΝ & ΑΕΡΟΝ/ΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2001
ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2000
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π 2003
ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΚΡΗΤΗΣ 2002
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΚΡΗΤΗΣ 2002
ΚΥΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2003
ΜΠΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΤΣΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΛΑΣΗΣ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 2001
ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΠΑΠΠΑ ΑΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ 2003
ΤΟΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 2000
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦ/ΓΩΝ & ΤΕΧΝ/ΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦ/ΓΩΝ & ΤΕΧΝ/ΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΒΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦ/ΓΩΝ & ΤΕΧΝ/ΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΦΡΟΣΩ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001
ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 2002
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 2001
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 2000
ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 2001
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 2003
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 2002
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2000
ΜΑΚΡΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 2002
ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 2002
ΠΑΡΟΥΤΙΑΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΓΚΟΛΕ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΘΕΟΔΩΡΗ ΒΑΣΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000
ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΚΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΠΕΤΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΤΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΥΠΡΟΥ 2002
ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΥΠΡΟΥ 2003
ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2002
ΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001
ΛΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2003
ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2003
ΤΖΙΜΑ ΝΑΤΑΣΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2000
ΛΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2002
ΜΙΧΑΛΑ ΟΛΓΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΖΑΓΚΑΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΜΟΥΚΑ ΕΦΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΙΟΝΙΟΥ 2000
ΝΙΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2002
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2001
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΝΙΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΝΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2001
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΠΑΓΟΥΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΧΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΤΑΛ. & ΙΣΠΑΝ. ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛ. ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΝΟΡΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2001
ΒΑΡΖΩΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΛΚ. ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001
ΦΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ 2003
ΑΥΓΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2002
ΜΑΡΚΑΤΗ ΝΙΚΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2002
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2003
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚ/ΣΗΣ &ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΦΡΕΣΤΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2002
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΑΥΓΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΜΠΟΥΤΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ 2003
ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ 2003
ΤΣΑΜΠΑΛΙΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003
ΚΟΥΡΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001
ΦΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΟΜ/ΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 2001
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΝΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΒΟΥΒΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2003
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤ. ΚΡΗΤΗΣ 2001
ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2002
ΤΑΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ &ΠΡΟΝΟΙΑΣ 2001
ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 2003
ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΕΛΕΤΕ ΑΘΗΝΑΣ 2002
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ &ΔΙΑΦΗΜ. ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΧ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2002
ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΧ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 2002
ΤΖΙΜΑΣ ΖΗΣΗΣ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2002
ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2002
ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2003
ΤΣΟΓΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2003
ΚΥΡΙΜΚΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001
ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (1ΟΣ) 2002
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΣΤΡΑΤΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001
ΤΖΙΜΑΣ ΖΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 2003
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
ΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
ΡΗΤΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΛΙΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2002
ΜΑΛΑΜΟΥ ΕΛΣΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ 2003
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2002
ΒΗΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2003
ΛΩΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ (7Η) 2002
ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟΥ 2001
ΖΙΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟΥ (2Η) 2002
ΚΡΑΝΑ ΜΑΡΘΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2002
ΜΕΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) ΔΙΟΙΚ. 2001
ΤΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 2002
ΤΡΑΝΑΚΑ ΛΑΒΙΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
ΤΣΟΛΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2001
ΣΑΡΡΗΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2003
ΣΙΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001
ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2002
ΒΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2ΟΣ) 2002
ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΗΣ ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 2001
ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 2003
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ 2002
ΝΤΑΧΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 2002
ΜΠΟΥΡΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛ. ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ 2003
ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΗΛΕΠΛΗΡ/ΚΗ & ΔΙΟΙΚ. ΑΡΤΑΣ 2001
ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΤΟΥΣΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΜΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003
ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2002
ΚΡΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. ΛΑΡΙΣΣΑΣ 2001
ΜΙΤΣΚΑΡΗ ΟΛΓΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΕΦΑΡΜ. ΚΟΖΑΝΗΣ 2001
ΒΑΡΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΕΦΑΡΜ. ΚΟΖΑΝΗΣ 2001
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2003

« Επιστροφή