Επιτυχόντες 2004
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΗ ΤΕΛΕΣΙΛΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΖΙΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΜΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΥΡΟΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΕΡΒΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΚΟΜΑΝΗ ΑΝΝΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΛΑΜΟΥ ΕΛΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΘ. ΙΣΤΟΡ. &ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
ΤΣΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΗΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΖΟΡΕΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΚΟΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΧΑΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

« Επιστροφή