Επιτυχόντες 2006
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΓΡΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΕΜΠ
ΣΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. & ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΠΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΝΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΡΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΩΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΟΥΜΠΑ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡ. & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΟΝΙΚΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΛΗ ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΜΑΡΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΒΛΑΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΗΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΠΑΣΙΟΥ ΕΛΣΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΦΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

« Επιστροφή