Επιτυχόντες 2008
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΚΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΚΚΑ ΥΠΑΤΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΩΖΙΟΥ ΛΕΥΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ Ε.Μ.Π
ΓΙΟΓΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΡΕΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΚΕΡΤΣΟΥ ΦΟΙΒΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΡΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΝΤΡΗ ΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΡΟΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)
ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΙΟΝΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΟΜΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΠΑΣΟΥΚΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΔΡΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΚΟΥΜΑΝΗ ΑΝΝΕΤΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ
ΛΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΓΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΑΝΝΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΝΙΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΧΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΕΠΠΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΕΚΟΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΟΥΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝ.-ΣΥΝΕΤ. ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

« Επιστροφή