Επιτυχόντες 2009
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ IATPIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΡΑΤΩ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ MHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΑΓΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΤΣΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΡΕΓΓΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΙΑΚΟΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΤΖΩΗ ΑΓΛΑΪΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΙΤΣΙΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΤΖΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΑΡΕΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦYΣIKΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΖΙΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΟΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΠΤΗ ΙΛΑΕΙΡΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΝΤΖΙΑ ΟΛΓΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΖΙΑΒΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΕΝΤΖΑΡΗ ΛΥΔΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΚΡΕΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΕΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΚΟΤΣΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΟΓΑ ΦΙΛΙΩ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΑΣΣΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΟΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΡΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΡΑΜΑΝΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΤΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΖΑΡΚΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΙΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

« Επιστροφή