Επιτυχόντες 2010
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΓΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΥΤΖΟΥΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΓΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΥΡΜΠΑΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΕΛΕΜΕ ΖΗΝΟΒΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΙΑΚΟΣ ΒΙΚΤΩΡ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΕΝΔΟΥΚΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤ. & ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΕΝΤΕΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΓΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΥΡΤΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΖΟ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΖΑΡΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΡΕΓΓΙΝΑ ΑΛΙΚΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΤΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΖΟΥΡΜΑΝΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΙΑΤΟΥΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΣΕΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΖΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΨΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ & ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΙΩΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΕΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

« Επιστροφή