Επιτυχόντες 2011
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΠΟΤΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΑΡΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π
ΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΜΗΝΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΛΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΡΑΒΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΙΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΕΝΔΟΥΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΝΙΟΒΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΗΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΛΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΝΤΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
ΖΑΡΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ..Τ.Υ.Α
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΚΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΙΑΡΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ &ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΙΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΖΙΑΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΖΩΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΑΖΟ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΛΑΔΙΑ ΣΟΦΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΗΤΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΚΟΡΜΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΡΕΓΓΙΝΑ ΑΛΙΚΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΑΓΕΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ.ΕΩΝ ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΕΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΛΕΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

« Επιστροφή