Επιτυχόντες 2012
Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΒΑΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Σ.Μ.Α)
ΚΑΝΤΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΛΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΛΙΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΕΝΔΟΥΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΡΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΤΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΜΠΟΥΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΛΙΤΗ ΛΥΔΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΛΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΑΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΖΙΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ..Τ.Υ.Α
ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΑΔΗΜΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΑΔΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΠΕΛΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΟΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
MΠΟΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΩΜΑΙ ΛΟΡΕΝΖΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΞΕΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΛΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

« Επιστροφή