Επιτυχόντες 2019
Επώνυμο Όνομα Θέση Σχολή
ΛΙΒΙΤΣΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ος ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΟΥΧΑΝΙΑΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΨΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΝΑΪ ΦΙΟΡΙΝΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΒΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΑΤΡΑΣ
ΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΒΟΛΟΣ
ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΞΑΝΘΗΣ
ΖΗΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΡΤΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΝΝΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΡΩΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΞΗΤΑ ΧΑΪΔΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΓΚΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΝΤΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΙΚΩΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 4η ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΝΘΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΛΑΖΑΚΗ ΖΩΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΖΟΒΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΤΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΛΑΚΑΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΘΕΜΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΑΣ
ΑΛΕΞΗ ΑΝΤΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

« Επιστροφή