Επιτυχόντες 2020
Επώνυμο Όνομα Θέση Σχολή
ΒΡΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1η ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΨΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΛΑΖΑΚΗ ΖΩΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2η ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΡΩΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 5 ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΕΜΠ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΕΜΠ
ΚΑΜΠΛΕΤΣΑΣ-ΜΠΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΙΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΑΤΡΑΣ
ΛΑΪΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΒΟΛΟΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΚΑΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ος ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 7η ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΙΔΗ ΔΙΩΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΟΛΩΤΑ-ΤΑΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ 1η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΕΝΔΥΣΗΣ ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 3η ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ-ΟΠΛΑ
ΜΠΟΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ-ΟΠΛΑ
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ-ΟΠΛΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ)
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ)
ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ (ΔΠΘ)
ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦ. ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΣΚΟΥ ΖΩΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 7η ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8η ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Ι. Θ. ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΗΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΛ / ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΑΝΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΛΠΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 4η ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΡΜΠΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΟΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΖΟΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΜΑΤΣΙΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

« Επιστροφή