Επιτυχόντες 2021
Επώνυμο Όνομα Θέση Σχολή
ΜΠΟΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΟΥΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΚΛΕΙΩ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΩΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΪΜΗ ΞΑΝΘΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΛΤΑ ΔΑΝΑΗ 11η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Ε.Μ.Π.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΒΟΛΟΣ
ΒΡΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ ΞΑΝΘΗΣ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΘ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΑΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΠΥΡΕΛΗ ΒΙΒΙΑΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΑΚΑ ΔΑΝΑΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΙΛΙΑΦΑ ΜΑΡΙΑ 4η ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΛΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ Ε.Κ.Π. ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 4η ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΥΠΟΛ. & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΑΣΙΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 6 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΥΠΟΛ. & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1η ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΒΛΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)-ΚΑΤ. ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΣΤΗΡ.
ΜΠΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΗΛΙΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΕΤΣΙΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΙΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΡΙΣΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΥΗΔΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΥΓΓΟΥΝΑ ΧΡΙΣΑΦΙΝΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

« Επιστροφή